FLASH KART NEDİR?

FLASH İNDİRİM KARTI Nedir? Flash İndirim Kartı size ELEKRİKTE, AKARYAKITTA ve çok yakında, MARKETTE, ALIŞVERİŞTE indirimler sağlar. İndirimler anında uygulanır. Beklemek yok...

AKARYAKITTA LUKOIL, AKPET'in Flash İndirim Kartı anlaşmalı istasyonlarında yüzde 5 indirim alacaksınız. Benzinde, mazotta, istasyonda yüzde 5 indirim sizi bekliyor. İndirim istasyonda anında uygulanıyor..

E LEKTRİKTE Devletin resmi fiyatı üzerinden yüzde 12 indirim alacaksınız. Aylık tüketiminiz 82 TL'den fazlaysa hemen bizi arayın ve elektrikte yüzde 12 indirimi kaçırmayın. Arayın; 0212 256 81 11


FLASH KART'IN FAYDALARI

1Elektrik faturanız 82 TL'den fazlaysa aylık yüzde 12 indirim alacaksınız. Örneğin; 200 TL elektrik harcadıysanız, anında 24 TL kazanacaksınız.

2Akaryakıtta LUKOIL-AKPET'in Flash İndirim Kartı anlaşmalı istasyonlarında anında yüzde 5 indirim alacaksınız. Örneğin; 200 TL benzin ya da mazot alırsanız anında 10 TL kazanacaksınız.

3Alışverişte de Flash İndirim Kartı avantajları geliyor. Sizin için pazarlık ediyoruz. Çok yakında alışverişlerinizde de Flash İndirim Kartı'nı kullanabileceksiniz.


FLASH KART NASIL ALINIYOR?

FLASH İNDİRİM KARTI'na sahip olmak çok kolay. 0212 256 81 11 numaralı telefonumuzu arıyorsunuz. Ya da BURAYI tıklayın...

FLASH İNDİRİM KARTI indirim hattını aradığınızda (0212 256 81 11) isim, soyisim, adres bilgileriniz isteniyor. Ve kartınız kapınıza kadar getiriliyor.

Sadece 29 TL hizmet ve kargo posta bedeli ödüyorsunuz. Kartınız kapınıza kadar geliyor. Başka hiç bir ücret yok. Ek gider yok, komisyon yok, masraf yok.


İNDİRİM NASIL ALINIYOR?

1Türkiye'de bir ilk. ANINDA İNDİRİM... Beklemek yok. Oyalanmak yok. Pompada, sayaçta ANINDA İNDİRİM ALIYORSUNUZ....

2İndirimlerden yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken FLASH İNDİRİM KARTI'na sahip olmanız. Hızla büyüyen firma yelpazemizle İNDİRİM ALIYORSUNUZ.

3Elektrikte yüzde 12, Akaryakıtta LUKOIL-AKPET'den yüzde 5 indirim aldık. Sırada alışverişde indirim var. İNDİRİMLER ANINDA FATURANIZDA...


İNDİRİM NASIL KULLANILIYOR?

Öncelikle Flash İndirim Kartı'nı alıyorsunuz. Ardından indirimler başlıyor. Elektrikte, Akaryakıtta yakında da markette ve alışverişde indirim başlıyor. Elektrikte % 12, Akaryakıtta % 5 indirim alıyorsunuz.

Elektrikte indirim; faturanız 82 TL üstündeyse hemen anında devletin resmi fiyatından yüzde 12 indirim sizin. Örneğin; İkiyüz TL elektrik harcadıysanız Yirmi dört TL kazanacaksınız.

Akaryakıtta indirimi anında pompada alacaksınız. Flash İndirim Kartı ile HEMEN İNDİRİM alacaksınız. Örneğin; İkiyüz TL Benzin – Mazot alırsanız hemen On TL kazanacaksınız. İSTASYONLAR