İndirim Nasıl Alınır?

İndirim Nelerde ve yüzde kaç?

1- Akaryakıtta İNDİRİM. % 5
2- Elekrikte İNDİRİM. % 12
3- Yakında Markette İNDİRİM. Duyuracağız.
.

İndirimi Nasıl Kullanacağım?

AKARYAKIT: Dünya devi LUKOIL, Akpet'in Türkiye genelindeki Flash İndirim Kartı anlaşmalı 350 istasyonunda (Tıkla - LUKOIL, Akpet istasyonları) benzin ve mazotta anında yüzde 5 indirim alacaksınız. Beklemek, SMS, formalite, banka işlemleri yok. Yakıtınız deponuza doldurulurken Flash İndirim Kartı'ni gösteriyorsunuz ve o anda yüzde 5 indirim uygulanıyor.

ELEKTRİK; Elektrik Abone Numaranızla adınıza düzenlenecek 1 sayfalık sözleşmeyi Flash İndirim Kartı teslimatı sırasında imzalıyorsunuz ve indirim başlıyor. Elektrik sayacınız her ay ölçülüyor ve aylık elektrik tüketiminiz 82 TL'den fazlaysa anında yüzde 12 indirim uygulanıyor.

Nasıl Başvuracağım?

Flash İndirim Kartı'na Türkiye'nin her noktasından tek bir telefonla başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0212 256 81 11 numaralı telefonu aramak. Çıkıp gelmenize, sıra beklemenize gerek yok. Başvuru sırasında size adınız, soyadınız ve adresiniz sorulur. Elektrikte indirim istiyorsanız Elektrik Abone numaranız istenir. Hepsi bu... Çağrı merkezimiz size gereken her türlü bilgiyi verecektir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? BAŞVURUDA NELER GEREKLİ?

1- 0212 256 81 11 numaralı telefonu arıyorsunuz.
2- Adınız Soyadınız soruluyor
3- Adresiniz soruluyor
4- Elektrikte indirim istiyorsanız, Elektrik Abone Numaranız soruluyor
5- Flash İndirim Kartı adresinize gönderiliyor.

Arayın yeter. Telefonumuz: 0212 256 81 11
İNTERNETTEN BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Kart bana nasıl gelecek?

Türkiye'nin neresinde yaşarsanız yaşayın fark etmez. Flash İndirim Kartı'na başvurduktan sonra 1 ya da 2 gün içinde FLASH İNDİRİM KARTI KAPINIZA KADAR GETİRİLECEK. VERDİĞİNİZ ADRESE KARGO POSTA İLE GÖNDERİLECEK VE SİZE İMZA KARŞILIĞI ELDEN TESLİM EDİLECEK....

Faydaları Neler?

AKARYAKIT da isteyen herkes başvurabilir. Motorsikletten traktöre, taksiden tıra... Benzinle, mazotla çalışan tüm özel araç sahipleri Flash İndirim Kartı alıp hemen, anında LUKOIL, Akpet'den yüzde 5 indirimden yararlanabilir.

ELEKTRİK için; ister ev kullanıcısı olun, ister fabrikatör... Bakkal, berber, manav, atölyeler, sosyal tesisler, lokanta, kafe, özel okul, çilingir, taksi durağı, fabrika, yayın kuruluşu, matbaa, çiftçi... FLASH İNDİRİM KARTI sayesinde İNDİRİM alabilecek olanlar saymakla bitmez, saymaya kalksak da bu sayfalar yetmez. Elektrikte AYLIK TÜKETİMİ 82 TL'DEN FAZLA olan herkes ama herkes ELEKTRİKTE YÜZDE 12 İNDİRİM'den faydalanabilir.

YAKINDA Flash İndirim Kartı'na sahip olanlar yakında markette ve alışverite de indirim kazanmaya başlayacaklar.

Nedir? Ne İşe Yarar?

Flash İndirim Kartı

Flash İndirim Kartı, Elektrikte, Benzinde, Mazotta, Akaryakıtta ve çok yakında markette, alışverişte size indirim sağlar. Elektrikte devletin resmi fiyatından yüzde 12, akaryakıtta LUKOIL'den yüzde 5 indirim alırsınız.

Kaç para ödeyeceğim?

FLASH İNDİRİM KARTI'na sahip olmak için sadece 19 TL KARGO POSTA ÜCRETİ ödüyorsunuz. BAŞKA HİÇBİR ÜCRET YOK. Hiçbir ek gider yok. Hiçbir komisyon yok. Hiçbir masraf yok.

Akaryakıtta İndirim

Nedir? Ne İşe Yarar?

DÜNYA DEVİ LUKOİL, AKPET'DEN YÜZDE BEŞ İNDİRİM ALDIK.

Benzinde, mazotta yüzde 5 (% 5) İNDİRİMİ ANINDA ALACAKSINIZ

Bir telefon edin Flash Kart'ınız kapınıza gelsin... Siz direksiyon başında keyfini sürün... Benzinde… Mazotta yüzde beş indirimin rahatlığını yaşayın...

İsteyen herkes başvurabilir. Motorsikletten traktöre, taksiden tıra, ATV'den otobüse... Benzinle, mazotla çalışan tüm özel araç sahipleri Flash İndirim Kartı alıp hemen, anında LUKOIL, AKPET'in Flash İndirim Kartı anlaşmalı istasyonlarında yüzde 5 indirimden yararlanabilir.

İstasyonlar

Dünya devi LUKOIL, AKPET'in tüm Türkiye'ye yayılmış Flash İndirim Kartı anlaşmalı 350 istasyonunda BENZİNDE, MAZOTTA anında yüzde 5 (% 5) İndirim alabilirsiniz.

İstanyonları görmek için TIKLAYIN

Nasıl Kullanılır?

1- Flash İndirim Kartı'na başvurun

2- Flash İndirim Kartı kapınıza gelsin

3- Flash İndirim Kartı anlaşmalı Lukoil, Akpet istasyonundan benzin ya da mazot alın

4- Flash İndirim Kartı'nı gösterin

5- Yüzde 5 (% 5) İndirim anında uygulansın

Başvuru Nasıl Yapılır?

Flash İndirim Kartı'na Türkiye'nin her noktasından tek bir telefonla başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0212 256 81 11 numaralı telefonu aramak. Çıkıp gelmenize, sıra beklemenize gerek yok. Başvuru sırasında size adınız, soyadınız ve adresiniz sorulur. Hepsi bu... Çağrı merkezimiz size gereken her türlü bilgiyi verecektir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? BAŞVURUDA NELER GEREKLİ?

1- 0212 256 81 11 numaralı telefonu arıyorsunuz.

2- Adınız Soyadınız soruluyor

3- Adresiniz soruluyor

4- Flash İndirim Kartı adresinize gönderiliyor.

Arayın yeter. Telefonumuz: 0212 256 81 11

Elektrikte İndirim Nedir?

Nedir? Ne İşe Yarar?

İster ev kullanıcısı olun, ister fabrikatör... Bakkal, berber, manav, atölyeler, sosyal tesisler, lokanta, kafe, özel okul, çilingir, taksi durağı, fabrika, yayın kuruluşu, matbaa... FLASH İNDİRİM KARTI sayesinde ELEKTRİKTE İNDİRİM ALABİLECEKLER saymakla bitmez, saymaya kalksak bu sayfalar yetmez. Elektrikte AYLIK TÜKETİMİ 82 TL'DEN FAZLA olan herkes ama herkes ELEKTRİKTE YÜZDE 12 İNDİRİM'den faydalanabilir. Şimdi ELEKTRİK FATURANIZI kontrol edin.AYLIK TÜKETİMİNİZ 82 TL'DEN FAZLA ise hemen bizi arayın; 0212 256 81 11

İndirim Nasıl Alınır?

Yapmanız gereken tek şey 0212 256 81 11 numaralı telefonu aramak. Adınız, soyadınız ve elektirk abone numaranızı vereceksiniz. Size kartla birlikte 1 sayfalık bir sözleşme göndereceğiz. Okuyup, imzalayayıp, Flash İndirim Kartı'nı teslim alacaksınız. Sonra anında yüzde 12 indirim başlayacak. Hepsi bu.

1- Elektrik Faturanızı kontrol edin

2- Faturanız 82 TL'den fazlaysa bizi arayın

3- Flash Kart İndirim Hattı: 0212 256 81 11

4- Kaydınızı yaptırın

5- Flash İndirim Kartı ve 1 sayfalık (Tek sayfa) sözleşme kapınıza gelsin. İmzalayın, kartınızı alın

6- Elektrik sayacınız okunduğunda tüketiminiz 82 TL'den fazlaysa o anda % 12 (Yüzde 12) İndirim alırsınız.

Bir örnek veremek gerekirse; İkiyüz TL elektrik harcadıysanız; Yirmi dört TL kazanacaksınız.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Flash İndirim Kartı'na Türkiye'nin her noktasından tek bir telefonla başvurabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey 0212 256 81 11 numaralı telefonu aramak.

Çıkıp gelmenize, sıra beklemenize gerek yok. Başvuru sırasında size adınız, soyadınız ve adresiniz sorulur. Elektrikte indirim alabilmeniz için Elektrik Abone numaranız istenir. Hepsi bu...

Çağrı merkezimiz size gereken her türlü bilgiyi verecektir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? BAŞVURUDA NELER GEREKLİ?

1- 0212 256 81 11 numaralı telefonu arıyorsunuz.
2- Adınız Soyadınız soruluyor
3- Adresiniz soruluyor
4- Elektrik Abone Numaranız soruluyor
5- Flash İndirim Kartı adresinize gönderiliyor.

Arayın yeter. Telefonumuz: 0212 256 81 11

Flash İndirim Kartı

Flash İndirim Kartı ile neler yapabilirsiniz? Şimdilik ELEKTRİKTE, AKARYAKITTA indirim alabilirsiniz. Çok yakında MARKETTE indirim alabileceksiniiz. Flash İndirim Kartı hergeçen gün genişleyen İNDİRİM ALANI ile size yaşamın her alanında tasarruf yapma olanağı sağladı, sağıyor ve sağlayacak. Flash İndirim Kartı ile iilgili olarak ÇAĞRI MERKEZİMİZE (0212 256 81 11) gelen telefonlarda en çok sorulan sorlar ve yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.