"FLASH İNDİRİM KARTI" ANLAŞMALI AKARYAKIT İSTASYONLARI

İSTASYON BULUCU

 • BU SİTEDE İSTASYON ARAMASI NASIL KULLANILIR?

 • HARİTALI: Yukarıdaki resimlerden üzerinde "HARİTALI" yazana tıklayın. Açılan sayfadaki seçenek kutucuğundan İL seçin. Açılan sayfadaki seçenek kutucuğundan İLÇE seçin.

  HARİTASIZ: Yukarıdaki resimlerden üzerinde "HARİTASIZ" yazana tıklayın. Açılan sayfadaki seçenek kutucuğundan İL seçin. Açılan sayfadaki seçenek kutucuğundan İLÇE seçin.

 • CEP TELEFONU VE TABLETLERDE SESLE ARAMA NASIL KULLANILIR?

 • GOOGLE ya da YANDEX'in sesli arama uygulamalarını kullanarak Lukoil istasyonlarını sesle arama ile bulabilirsiniz

  Sesle arama yapabilmek için iPhone, Android ya da Windows işletim sistemli cep telefonu ya da tabletinize Google Haritalar ya da Yandex Haritalar uygulamasını indirmelisiniz.

  iPHONE İÇİN;

  iPhone cep telefonunuzda ya da İPad tabletinizde APP STORE ikonuna tıklayın. Açılacak sayfada arama ikonuna tıklayın. "Google Haritalar" ve / veya "Yandex Haritalar" yazın. Hangisini tercih ediyorsanız "İndir" ya da "Download" yazan butona tıklayın. İndirme bitince program telefonunuza kurulacak. Ve çalışmaya başlayacak. Mikrofon resmine tıklayın. Sesli olarak aradığınız istasyonun adını ya da il + ilçe + Lukoil'i (Çok yakında Flash İndirim Kartı) söyleyin. Harita ve ses eşliğinde (Türkçe) aradığınız istasyona yönlendirileceksiniz.

  ANDROID İÇİN;

  Android işletim sistemli cep telefonunuzda ya da tabletinizde Google Play ikonuna tıklayın. Açılacak sayfada arama ikonuna tıklayın. "Google Haritalar" ve / veya "Yandex Haritalar" yazın. Hangisini tercih ediyorsanız "İndir" ya da "Download" yazan butona tıklayın. İndirme bitince program telefonunuza kurulacak. Ve çalışmaya başlayacak. Mikrofon resmine tıklayın. Sesli olarak aradığınız istasyonun adını ya da il + ilçe + Lukoil'i (Çok yakında Flash İndirim Kartı) söyleyin. Harita ve ses eşliğinde (Türkçe) aradığınız isttasyona yönlendirileceksiniz.

  WINDOWS PHONE İÇİN;

  Windows Phone için cep telefonunuzda ya da tabletinizde Microsoft Mağaza ikonuna tıklayın. Açılacak sayfada arama ikonuna tıklayın. "Google Haritalar" ve / veya "Yandex Haritalar" yazın. "İndir" ya da "Download" yazan butona tıklayın. İndirme bitince program telefonunuza kurulacak. Ve çalışmaya başlayacak. Mikrofon resmine tıklayın. Sesli olarak aradığınız istasyonun adını ya da il + ilçe + Lukoil'i (Çok yakında Flash İndirim Kartı) söyleyin. Harita ve ses eşliğinde (Türkçe) aradığınız isttasyona yönlendirileceksiniz.

  Flash İndirim Kartı Nedir?

 • Flash İndirim Kartı ile neler yapabilirsiniz? Şimdilik AKARYAKITTA indirim alabilirsiniz. Çok yakında MARKETTE indirim alabileceksiniz.

 • Flash İndirim Kartı ile AKARYAKITTA ANINDA YÜZDE 5 (% 5) İNDİRİM ALIRSINIZ.

 • Flash İndirim Kartı almak isterseniz ÇAĞRI MERKEZİMİZİ arayın...


 • 0212 256 81 11