Flash İndirim Kartı Nasıl Alınır?

Nasıl Başvuracağım?

Flash İndirim Kartı'na Türkiye'nin her noktasından tek bir telefonla başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0212 256 81 11 numaralı telefonu aramak. Çıkıp gelmenize, sıra beklemenize gerek yok. Başvuru sırasında size adınız, soyadınız ve adresiniz sorulur. Elektrikte indirim istiyorsanız Elektrik Abone numaranız istenir. Hepsi bu... Çağrı merkezimiz size gereken her türlü bilgiyi verecektir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? BAŞVURUDA NELER GEREKLİ?

1- 0212 256 81 11 numaralı telefonu arıyorsunuz.
2- Adınız Soyadınız soruluyor
3- Adresiniz soruluyor
4- Elektrikte indirim istiyorsanız, Elektrik Abone Numaranız soruluyor
5- Flash İndirim Kartı adresinize gönderiliyor.

Arayın yeter. Telefonumuz: 0212 256 81 11
İNTERNETTEN BAŞVURU - TIKLAYIN

Kart bana nasıl gelecek?

Türkiye'nin neresinde yaşarsanız yaşayın fark etmez. Flash İndirim Kartı'na başvurduktan sonra 1 ya da 2 gün içinde FLASH İNDİRİM KARTI KAPINIZA KADAR GETİRİLECEK. VERDİĞİNİZ ADRESE KARGO POSTA İLE GÖNDERİLECEK VE SİZE İMZA KARŞILIĞI ELDEN TESLİM EDİLECEK....

Kaç para ödeyeceğim?

FLASH İNDİRİM KARTI'na sahip olmak için sadece 29 TL HİZMET VE KARGO POSTA ÜCRETİ ödüyorsunuz. BAŞKA HİÇBİR ÜCRET YOK. Hiçbir ek gider yok. Hiçbir komisyon yok. Hiçbir masraf yok.

Flash İndirim Kartı

Flash İndirim Kartı ile neler yapabilirsiniz? Şimdilik ELEKTRİKTE, AKARYAKITTA indirim alabilirsiniz. Çok yakında MARKETTE indirim alabileceksiniiz. Flash İndirim Kartı hergeçen gün genişleyen İNDİRİM ALANI ile size yaşamın her alanında tasarruf yapma olanağı sağladı, sağıyor ve sağlayacak. Flash İndirim Kartı ile iilgili olarak ÇAĞRI MERKEZİMİZE (0212 256 81 11) gelen telefonlarda en çok sorulan sorlar ve yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.