ANINDA İNDİRİM

Bir telefon edin… Flash İndirim Kartı alın. Sonra gelsin indirimler. Görülmemiş indirimler. Benzinde… Mazotta yüzde beş indirim... Elektrikte Devletin resmi fiyatından yüzde Oniki indirim. Olur, mu demeyin… Bir telefon edin. Flash İndirim Kartı kapınıza gelsin. Hiç Şaşırmayın… Bir telefon edin.

BENZİNDE MAZOTTA İNDİRİM ALIN... LUKOIL , AKPET… ALIŞKANLIKLAR DEĞİŞİYOR... MUTLAKA SİZE YAKIN BİR İSTASYON VAR... 350 İSTASYON ADRESİ GÖNDERİYORUZ... SİZE EN YAKIN İSTASYONU BULUN %5 KAZANIN... LUKOIL, AKPET ISTASYONLARI İÇİN TIKLAYIN

.Flash İndirim Kartı nedir?

Nedir? Ne İşe Yarar?

Anında İndirim Sağlar

Flash İndirim Kartı, Elektrikte, Benzinde, Mazotta, Akaryakıtta ve çok yakında markette, alışverişte size indirim sağlar. Elektrikte devletin resmi fiyatından yüzde 12, akaryakıtta LUKOIL-AKPET'in Flash İndirim Kartı anlaşmalı istasyonlarında yüzde 5 indirim alırsınız. İndirimler anında uygulanır.

Nasıl Başvuracağım?

Flash İndirim Kartı'na Türkiye'nin her noktasından tek bir telefonla başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0212 256 81 11 numaralı telefonu aramak. Çıkıp gelmenize, sıra beklemenize gerek yok. Başvuru sırasında size adınız, soyadınız ve adresiniz sorulur. Elektrikte indirim istiyorsanız Elektrik Abone numaranız istenir. Hepsi bu... Çağrı merkezimiz size gereken her türlü bilgiyi verecektir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? BAŞVURUDA NELER GEREKLİ?

1- 0212 256 81 11 numaralı telefonu arıyorsunuz.
2- Adınız Soyadınız soruluyor
3- Adresiniz soruluyor
4- Elektrikte indirim istiyorsanız, Elektrik Abone Numaranız soruluyor
5- Flash İndirim Kartı adresinize gönderiliyor.

Arayın yeter. Telefonumuz: 0212 256 81 11
İNTERNETTEN BAŞVURU - TIKLAYIN

Kaç para ödeyeceğim?

FLASH İNDİRİM KARTI'na sahip olmak için sadece 29 TL HİZMET VE KARGO POSTA ÜCRETİ ödüyorsunuz. BAŞKA HİÇBİR ÜCRET YOK. Hiçbir ek gider yok. Hiçbir komisyon yok. Hiçbir masraf yok.. .

Faydaları Neler?

FELEKTRİK için; ister ev kullanıcısı olun, ister fabrikatör... Bakkal, berber, manav, atölyeler, sosyal tesisler, lokanta, kafe, özel okul, çilingir, taksi durağı, fabrika, yayın kuruluşu, matbaa, çiftçi... FLASH İNDİRİM KARTI sayesinde İNDİRİM alabilecek olanlar saymakla bitmez, saymaya kalksak da bu sayfalar yetmez. Elektrikte AYLIK TÜKETİMİ 82 TL'DEN FAZLA olan herkes ama herkes ELEKTRİKTE YÜZDE 12 İNDİRİM'den faydalanabilir.

AKARYAKIT da isteyen herkes başvurabilir. Motorsikletten traktöre, taksiden tıra... Benzinle, mazotla çalışan tüm özel araç sahipleri Flash İndirim Kartı alıp hemen, anında LUKOIL-AKPET'in Flash İndirim Kartı anlaşmalı istasyonlarında yüzde 5 indirimden yararlanabilir. İndirimlerinizi hemen alacaksınız. Hemen indirim alacaksınız. Hiçbir şey yapmadan sadece Flash İndirim Kartınızı göstererek aynı anda indirim alacaksınız.

YAKINDA Flash İndirim Kartı'na sahip olanlar yakında markette ve alışverite de indirim kazanmaya başlayacaklar.

Kart bana nasıl gelecek?

Türkiye'nin neresinde yaşarsanız yaşayın fark etmez. Flash İndirim Kartı'na başvurduktan sonra 1 ya da 2 gün içinde FLASH İNDİRİM KARTI KAPINIZA KADAR GETİRİLECEK. VERDİĞİNİZ ADRESE KARGO POSTA İLE GÖNDERİLECEK VE SİZE İMZA KARŞILIĞI ELDEN TESLİM EDİLECEK....

Nelerde İndirim Var? Miktarı Nedir?

1- Elekrikte İNDİRİM. % 12
2- Akaryakıtta İNDİRİM. % 5
3- Yakında Markette İNDİRİM. Duyuracağız.
.

İndirimi Nasıl Kullanacağım?

ELEKTRİK; Elektrik Abone Numaranızla adınıza düzenlenecek 1 sayfalık sözleşmeyi Flash İndirim Kartı teslimatı sırasında imzalıyorsunuz ve indirim başlıyor. Elektrik sayacınız her ay ölçülüyor ve aylık elektrik tüketiminiz 82 TL'den fazlaysa anında yüzde 12 indirim uygulanıyor.

AKARYAKIT: LUKOIL, AKPET'in Türkiye genelindeki Flash İndirim Kartı anlaşmalı istasyonlarında (Tıkla - LUKOIL-AKPET istasyonları) benzin ve mazotta anında yüzde 5 indirim alacaksınız. Beklemek, SMS, formalite, banka işlemleri yok. Yakıtınız deponuza doldurulurken Flash İndirim Kartı'nı gösteriyorsunuz ve o anda yüzde 5 indirim uygulanıyor.

İNDİRİMLERİNİZİ HEMEN ALACAKSINIZ. HEMEN İNDİRİM ALACAKSINIZ. HİÇBİR ŞEY YAPMADAN SADECE FLASH İNDİRİM KARTINIZI GÖSTEREREK ANINDA İNDİRİM ALACAKSINIZ.

Akaryakıtta İndirim

Nedir? Ne İşe Yarar?

DÜNYA DEVİ LUKOİL, AKPET’DEN YÜZDE BEŞ İNDİRİM ALDIK.

Benzinde, mazotta yüzde 5 (% 5) İNDİRİMİ ANINDA ALACAKSINIZ. ANINDA İNDİRİM UYGULANACAK.

Bir telefon edin Flash Kartınız kapınıza gelsin... Siz direksiyon başında keyfini sürün... Benzinde… Mazotta yüzde beş indirimin rahatlığını yaşayın...

İsteyen herkes başvurabilir. Motorsikletten traktöre, taksiden tıra, ATV'den otobüse... Benzinle, mazotla çalışan tüm özel araç sahipleri Flash İndirim Kartı alıp hemen, anında LUKOIL, AKPET'den Flash İndirim Kartı anlaşmalı istasyonlarda yüzde 5 indirimden yararlanabilir.

İstasyonlar

Dünya devi LUKOIL, AKPET'in tüm Türkiye'ye yayılmış Flash İndirin Kartı anlaşmalı istasyonlarından BENZİNDE, MAZOTTA anında yüzde 5 (% 5) İndirim alabilirsiniz.

İstanyonları görmek için TIKLAYIN

Nasıl Kullanılır?

1- Flash İndirim Kartı'na başvurun

2- Flash İndirim Kartı kapınıza gelsin

3- LUKOIL, AKPET'in Flash İndirim Kartı anlaşmalı istasyonlarından -TIKLA- benzin ya da mazot alın

4- Flash İndirim Kartı'nı gösterin

5- Yüzde 5 (% 5) İndirim anında uygulansın

6- İNDİRİM ANINDA UYGULANIR

Başvuru Nasıl Yapılır?

Flash İndirim Kartı'na Türkiye'nin her noktasından tek bir telefonla başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0212 256 81 11 numaralı telefonu aramak. Çıkıp gelmenize, sıra beklemenize gerek yok. Başvuru sırasında size adınız, soyadınız ve adresiniz sorulur. Hepsi bu... Çağrı merkezimiz size gereken her türlü bilgiyi verecektir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? BAŞVURUDA NELER GEREKLİ?

1- 0212 256 81 11 numaralı telefonu arıyorsunuz.

2- Adınız Soyadınız soruluyor

3- Adresiniz soruluyor

4- Flash İndirim Kartı adresinize gönderiliyor.

Arayın yeter. Telefonumuz: 0212 256 81 11

Elektrikte İndirim Nedir?

Nedir? Ne İşe Yarar?

İster ev kullanıcısı olun, ister fabrikatör... Bakkal, berber, manav, atölyeler, sosyal tesisler, lokanta, kafe, özel okul, çilingir, taksi durağı, fabrika, yayın kuruluşu, matbaa... FLASH İNDİRİM KARTI sayesinde ELEKTRİKTE İNDİRİM ALABİLECEKLER saymakla bitmez, saymaya kalksak bu sayfalar yetmez. Elektrikte AYLIK TÜKETİMİ 82 TL'DEN FAZLA olan herkes ama herkes ELEKTRİKTE YÜZDE 12 İNDİRİM'den faydalanabilir. Şimdi ELEKTRİK FATURANIZI kontrol edin.AYLIK TÜKETİMİNİZ 82 TL'DEN FAZLA ise hemen bizi arayın; 0212 256 81 11

İndirim Nasıl Alınır?

Yapmanız gereken tek şey 0212 256 81 11 numaralı telefonu aramak. Adınız, soyadınız ve elektirk abone numaranızı vereceksiniz. Size kartla birlikte 1 sayfalık bir sözleşme göndereceğiz. Okuyup, imzalayayıp, Flash İndirim Kartı'nı teslim alacaksınız. Sonra anında yüzde 12 indirim başlayacak. Hepsi bu.

1- Elektrik Faturanızı kontrol edin

2- Faturanız 82 TL'den fazlaysa bizi arayın

3- Flash Kart İndirim Hattı: 0212 256 81 11

4- Kaydınızı yaptırın

5- Flash İndirim Kartı ve 1 sayfalık (Tek sayfa) sözleşme kapınıza gelsin. İmzalayın, kartınızı alın

6- Elektrik sayacınız okunduğunda tüketiminiz 82 TL'den fazlaysa o anda % 12 (Yüzde 12) İndirim alırsınız.

Bir örnek veremek gerekirse; İkiyüz TL elektrik harcadıysanız; Yirmi dört TL kazanacaksınız.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Flash İndirim Kartı'na Türkiye'nin her noktasından tek bir telefonla başvurabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey 0212 256 81 11 numaralı telefonu aramak.

Çıkıp gelmenize, sıra beklemenize gerek yok. Başvuru sırasında size adınız, soyadınız ve adresiniz sorulur. Elektrikte indirim alabilmeniz için Elektrik Abone numaranız istenir. Hepsi bu...

Çağrı merkezimiz size gereken her türlü bilgiyi verecektir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR? BAŞVURUDA NELER GEREKLİ?

1- 0212 256 81 11 numaralı telefonu arıyorsunuz.
2- Adınız Soyadınız soruluyor
3- Adresiniz soruluyor
4- Elektrik Abone Numaranız soruluyor
5- Flash İndirim Kartı adresinize gönderiliyor.

Arayın yeter. Telefonumuz: 0212 256 81 11

Flash İndirim Kartı

Flash İndirim Kartı ile neler yapabilirsiniz? Şimdilik ELEKTRİKTE, AKARYAKITTA indirim alabilirsiniz. Çok yakında MARKETTE indirim alabileceksiniiz. Flash İndirim Kartı hergeçen gün genişleyen İNDİRİM ALANI ile size yaşamın her alanında tasarruf yapma olanağı sağladı, sağıyor ve sağlayacak. Flash İndirim Kartı ile iilgili olarak ÇAĞRI MERKEZİMİZE (0212 256 81 11) gelen telefonlarda en çok sorulan sorlar ve yanıtlarına buradan ulaşabilirsiniz.